Bağırsak Parazitlerine Bitkisel Çözüm

Genelde beslenme alışkanlıkları ve temizlik noksanlığından dolayı kaynaklanan bağırsaklarda parazit ve kurt sorununun bitkisel yollarla çözümü çok kolaydır. Sizde yazımızı okuyarak bağırsak parazitlerine kesin çözüm sağlayabilirsiniz.

Bağırsak parazitlerini 2 grupta incelemek mümkündür. Bunlar; Yuvarlak solucanlar ve Kıl kurtları. Ahmet Maranki bitkisel yollarla bu 2 gruba dahil olan bağırsak rahatsızlıklarından kurtulmak için önerilerini bizlerle paylaştı.

Yuvarlak Solucanlar: 10-20 santimetre civarında olup genede 3 -10 yaş aralığında görülür. Bağırsaklarında yuvarlak solucan olan çocuklarda karın şişliği, karın ağrısı, zayıflama ve kaşıntı görülür.

Yuvarlak solucanların tedavisi için 1 su bardağı kaynar suya 1 tatlı kaşığı kadar papatya atılır. 10 dakika kadar demlenerek süzülür. Yemeklerden 1 saat kadar önce olmak şartıyla her gün 3 bardak içilir. Bu sayede mide ve bağırsak solucanlarını yok edebilirsiniz.

Kıl Kurtları: 3-4 milimetre boylarında olup çıplak gözle çok zor görülebilen minik kurtlardır. Bağırsaklarında kıl kurdu olanlar uykusuzluk, sinir bozukluğu, baş dönmesi ve apandisit bölgesinde ağrı sorunu çekerler.

Kıl kurtlarını yok etmek için her sabah aç karnına 250 gram çilek yenmelidir. Eğer öğleye kadar başka bir şey yemezseniz etkisini görürsünüz. Fayda sağlamak için aç kalmanızı öneririz.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

bagirsak-parazitlerine-ne-iyi-gelir

Bu yazı bağırsak parazitlerine iyi gelen bitkiler ne iyi gelir kesin doğal bitkisel çözüm çare nedir en etkili ilaç isimleri ne yapılmalı sarımsak kabak çekirdeği hangi bölüm doktor bakar bağırsak parazitleri nasıl geçer ölür tespit edilir oluşur dökülür yok edilir temizlenir tedavi edilir düşürülür konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: parazitlerden kurtulma yolları,parazitlerden kurtulmanın yolları,parazitten kurtulma yolları,parazitten kurtulma,parazite ne iyi gelir,bağırsak parazitlerine bitkisel çözüm,parazitten kurtulmanın yolları,parazitlerden nasıl kurtuluruz,parazitlerden doğal kurtulma yolları,parazitlerden kurtulmanın kesin yolu

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.