Bacak Çatlaklarına Bitkisel Çözüm

Her kadın güzelliğinin muazzam derecede bir bütünlük arz etmesini ister. Bunun için en önemli güzellik etmenlerinin başında kuşku yok ki bacaklar ilk sıralarda yer alır.

Erkeklerin büyük çoğunluğunda kadınlar üzerinde en çok dikkat ettikleri uzuvlar arasında bacaklar ve basenler ilk sıralarda yer tutar. Bacakta oluşan çatlaklar şüphe yok ki bu sebepten dolayı kadınların korkulu rüyaları arasında yer alır. Birçok sebepten oluşan bacak çatlakları için yine birçok bitkisel çözüm mevcuttur. Bizde bu yöntemlerden en iyisini sizin için seçtik. Emin olun kimyasal içerikli ilaçları kullanmaktan çok daha ucuz ve çok daha hızlı şekilde bacaklarda oluşan çatlaklar için mucize niteliğinde tedaviler uygulayabilirsiniz.

Prof. Dr. Ahmet Maranki karın ve bacak çatlakları konusunda şikayeti olan bayanlar  için susam yağı kullanılmasını ve çatlaklara susam yağı sürülmesini ısrarla tavsiye ediyor.

Susam yağı: Susam tohumlarını bir kavanoza doldurduktan sonra üstüne ham olacak şekilde ay çiçek yağı ya da zeytinyağı doldurun ve sonra güneşte iki ay süreyle bekletin. 2 ay beklemenin ardından bu karışımı süzün. Lütfen susam yağını 2 aydan daha kısa veya daha uzun süre bekleterek bu tedavi yöntemini uygulamayın.

Bu şekilde evde hazırlayabileceğiniz susam yağını karın ve bacaklarınızda meydana gelen çatlakların üzerine sürerseniz bu karışım çatlaklara çok yararlı olacaktır.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

bacak-catlaklarina-ne-iyi-gelir

Bu yazı bacak çatlaklarına ne iyi gelir doğal kesin bitkisel çözüm tedavisi evde ilaç kremler bitkiler bitkisel yağlar bacak çatlakları nasıl önlenir geçer gizlenir kapatılır yok edilir kaybolur geçer konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: bacaktaki çatlaklara kesin çözüm,bacak çatlaklarına ne iyi gelir,bacak çatlaklarına kesin çözüm,bacaktaki çatlaklara ne iyi gelir,bacak çatlaklarına bitkisel çözüm,bacak çatlakları için maske,Tüyler nasıl yok edilebilir,bacak çatlakları nasıl gizlenir,bacaktaki yarıklara iyi gelecek,bacak çatlağına ne iyi gelir

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.