Ayak Mantarı Nasıl Geçer Bitkisel Çözüm

Özellikle öğrenci evleri, yurtlar, kreşler, yatakhane, hastahane, askeriye gibi çok kişinin aynı ortamda yaşadığı ve özel eşyaların farklı kişilerce kullanıldığı mekanlarda çok sık rastlanılan bir rahatsızlık olan ayak mantarına doğal yollarla çözüm bulmaya çalışacağız bu yazımızda.

Ayak Mantarı Bitkisel Tedavi: Ayak mantarının bitkisel tedavi yöntemlerini sizlere aktarmadan önce kısa kısa tüyolar vermek istiyorum. Eğer ayak mantarından korunmak istiyorsanız başkalarına ait terlik, ayakkabı ve çorapları kullanmayın.

En yakınınız bile olsa, sizin ayaklarınızdan daha temiz ve bakımlı ayaklara bile sahip olsa başkalarının eşyalarını kullanmamak ayak mantarına karşı alınabilecek en iyi koruma yöntemidir.

Şimdi sizler için 3 farklı bitkisel kürün ayrıntılı şekilde ayak mantarına karşı nasıl kullanıldığını anlatmak istiyorum.

– Birer tutam yabani kekik, oğul otu, gül ve çilek yeteri kadar su ilave edilerek kaynatılır. Soğutulduktan sonra her gün tok karnına bir çay bardağı içilir.

– Bir tutam çörek otu bir kaba konularak iyice toz haline gelinceye kadar ezilir. Yeteri kadar elma sirkesi ilave edilerek karıştırılır. Bir parça pamuk veya bez yardımıyla ayakta mantar olan bölgelere sürülür.

– Sarı kantaron otu yağı ayak mantarı olan bölgelere sürülür. Bu bitkisel yağın mantar öldürücü etkisi vardır.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

ayak-mantarina-kesin-cozum

Bu yazı ayak mantarına iyi gelen şeyler ilaçlar sabunlar krem pudra sprey bitkisel yağlar ne iyi gelir doğal kesin bitkisel çözüm çare tedavisi nedir hangi doktor bölüm bakar ayak mantarının en iyi etkili ilacı geçer bulaşır önlenir gider konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: kantaron yağı mantara iyi gelirmi,kantaron yağı tırnak mantarına iyi gelirmi,kantaron yağı ayak mantarına iyi gelir mi,tırnak mantarı kantaron yağı,sarı kantaron yağı mantara iyi gelirmi,kantaron yağı ayak mantarına iyi gelirmi,ayak mantarı nasıl geçer,ayak mantarına kantaron yağı,kantaron yağı tırnak mantarına iyi gelir mi,ibrahim saraçoğlu ayak mantarına n iyi gelir

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.