Ayak Kokusuna Ne İyi Gelir

Ayak kokusu problemi özellikle erkeklerde ve yaz aylarında çok sık rastlanan bir durumdur ne yazık ki. Hem sıcak havanın etkisi hem de kalitesiz ayakkabılar kullanılması sonucunda ayakların pişmesi ile ne yazık ki ayak kokusu problemi ortaya çıkıyor.

Ayak kokusu için birçok mevcut ilaç ve çözüm olsa da bana göre en sağlıklı formül bitkisel yollarla ayak kokusunun geçirilmesi. Sizde sağlıklı bir şekilde hiç bir kimyasal ilaç kullanmadan ayak kokusuna kesin şekilde son verebilirsiniz.

Bitkilerle sağlık uzmanı İbrahim Saraçoğlu’nun ayak kokusunu gidermek için tavsiye ettiğin kürün tarifini sizlerle paylaşıyoruz.

Yanlış anlaşılmasın sadece erkekler değil kadın arkadaşlarımız da bu bitkisel çözüm yöntemini kullanarak ayak kokusuna son verebilirler.

Malzemeler: 1 su bardağı su, 4,5 gr atkuyruğu (Kırk kilit).

Hazırlanışı: 1 su bardağı suyu kaynatarak 4,5 gr atkuyruğu (Kırk kilit) bitkisini kaynamış suya koyarak bekletin. Ilıyınca ayaklarınızı bu suyla yıkayın. Bu işlemi 2,3 günde bir tekrarlayın.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

ayak-kokusu-nasil-gecer

Bu yazı ayak kokusuna ne iyi gelir en etkili ilaç bitkisel yağlar ne yapmalı karşı doğal kesin pratik çözüm nedir ayak kokusu nasıl giderilir gidiyor bitkisel önlenir geçer tedavi edilir ibrahim saraçoğlu suna dumankaya ahmet maranki ayak kokusu çözümleri konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: ayak kokusuna ne iyi gelir,ayak kokusuna iyi gelen bitkiler,ayak akıntısı tedavisi,ayak akıntısı,Ayakkabı kokusuna ne ıyı gelır,ayak akıntısı nasıl geçer,ayak altı pişmesi,ayak pişmesi,ayak pişmesine ne iyi gelir,ayak kokusuna ne iyi geliyor

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.