Aspir Yağı Nedir Ne işe Yarar Nerede Satılır

Zayıflamak isteyenlerin en sık şekilde başvurduğu yöntemlerden birisi de bitkisel yağlar kullanmaktır.

Bu yazımızda sizlere zayıflamak ve kilo vermek, ya da fazla kilo ve yağ olan bölgelerini rahatlatmak isteyenlerin başvurduğu bir yağ olan aspir yağını tanıtmak istiyorum.

Aspir Yağının Bilinen Faydaları
-Vücutta biriken fazla yağı eriterek kilo vermeyi kolaylaştırdığı gibi yağ dokusunun enerjiye ve kas dokusuna dönüşmesine de katkıda bulunur.
– Kolesterolü ve kan şekerini dengelemeye yardımcı olur.
– Müshil etkisi ile kabızlığa karşı faydalıdır.
– Adet kanamalarını kolaylaştırır.
– Dahilen terletici, kurt düşürücüdür.

– Bağışıklık sistemini güçlendirir.
– Başta prostat ve göğüs kanseri olmak üzere kansere karşı da koruyucudur.
– Ayrıca, kas dokusunu ve kütlesini koruyucu ve yaşlanmanın etkilerini azaltır.
– Mideyi kuvvetlendirir.
– Dinçlik verir ve cinsel isteği kamçılar.

Yan Etkileri ve Tavsiyeler
Aspir Tohumu Yağının bugüne kadar görülmüş/rastlanmış herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Emziren anneler, 15 yas altı obezite problemi yasayan çocuklarda kullanabilir.

Herhangi bir hastalık (tiroit, tansiyon,kalp) veya ilaçla etkileşimine rastlanmamıştır. Herhangi bir hastalığı önleme ya da tedavi amacıyla reçete ile satılan ilaçların yerine kullanılamaz. Bilgiler tavsiye mahiyetindedir.

Aspir Yağı Nasıl Kullanılır?
– Günlük 8 gram Yaklaşık 1 Çorba kaşığı sade olarak alabileceğiniz gibi limon ve sirke ile aroma yaparak ılık su ile içebilir, salatalarınıza koyabilir veya kızartmalarda ve fritözde kullanabilirsiniz.

– Ağrıyan veya kuruyan yerinize masaj yaparak yavaşça yedirmeniz faydalı olacaktır.

– Hem içerek, hem sürerek fazla yağlardan kolayca kurtulun. Özellikle göbek yağları, basen bölgesi ve bel fazlalıkları için oldukça etkili.

– Düzenli ve belirtilen oranlarda kullanılması halinde vücudunuzda bulunan fazla yağların her gün eriyip azaldığını ve gün geçtikçe vücudunuzun daha estetik bir görünüme kavuştuğunu fark edeceksiniz.

Aspir tohumu yağı küçük şişelerde satılır genellikle 20 miligram boyutundadır. Bu şişelerin fiyatı 10-40 TL arasında değişir.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

aspir-yagi-cilde-faydalari

Bu yazı aspir yağının saça cilde faydaları zararları nereden alınır kullanılır neye iyi gelir nasıl zayıflatır içilir kullanımı fiyatı nedir ne işe yarar nerede satılır çıkarılır elde edilir üretilir kullanılır kullananlar hapı satın al fiyatı konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: aspir yağı nerede satılır,aspir yağı nereden alınır,aspir yağı nerelerde satılır,aspir yağı neye yarar,aspir yağı nedir ne işe yarar,zakuska neye yarar,aspir yağı nasıl nerede satilir,aspir yagi hangi marketlerde satiliyo yemeklik olani,aspir tohumu yağı ne işe yarar,aspir nedir nerede bulunur

1 Comment on Aspir Yağı Nedir Ne işe Yarar Nerede Satılır

  1. Aspir yağı temin edilir,bu yıl aspir bitkisi ektik,2016Eylül ayında hasat ettik.ilçede bulunan yağ değirmeninde sıktırarak yağını çıkarttırdı. 1lt si 10tlden satmaktadır.tamamen doğal ısıl işlem vs katkı maddesi yoktur. niye ucuz çünkü kendi ekti sıktırdı. hep buğday ekerdi bu sene biraz da aspir ekmiş yemeklik yağımız çıksın diye. ama epey fazla oldu herkese satıyor. biterse seneye kadar yok.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.