Alt Islatmaya Bitkisel Çözüm

Altını ıslatan çocuklarımız için bitkisel tedavi yöntemlerini uygulayarak alt ıslatmaya kesin çözüm sağlamak ister misiniz? Biliyorum ki bu sorunu kolay kolay kimselere anlatamıyorsunuz. Merak etmeyin doğanın mucizeleri sayesinde bu soruna çare bulacaksınız.

Çocuklarda gece işemesi veya altını ıslatma problemi bir çok annenin ne yazık ki ortak sorunu. Biz sizlere ilaç ile tedavisi de mümkün olan altını ıslatma sorunu için Hüseyin Ermiş’in bitkisel çözüm önerisini kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Malzemeler: 1 çay kaşığı Hünnap, 1 çay kaşığı Kuşburnu, 1 çay kaşığı mazı tozu, yarım çay kaşığı servi kozalağı. İşte malzemelerimiz bu kadar basit. Hepsini bir aktardan kolayca temin edebilirsiniz.

Hazırlanışı: Malzemelerin tamamını 1 su bardağı kaynar suyun içine koyarak kısık ateşte 15 dakika süreyle yavaş yavaş demleyin. Çocuğunuz yatmadan 1-2 saat önce hazırladığınız bitki çayını içsin. Böylece bir haftalık kullanımın ardından alt ıslatma problemini durdurabilirsiniz.

Bu kürü her yaşta çocuk için uygulayabilirsiniz. Ama 4 yaşın üzerindeki çocuklarda pek etkisi olduğunu söyleyemeyiz.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

alt-islatmaya-ne-iyi-gelir

Bu yazı alt ıslatmaya iyi gelen bitkiler nelerdir ne iyi gelir karşı dualar çözüm çare kesin son bitkisel nedir hangi bölüm doktor bakar alt ıslatan çocuğa nasıl davranmalı nasıl tedavi edilir geçer önlenir çözülür durdurulur konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: Altını Islatan Çocuklara Bitkisel Kür Uygulayın,alt ıslatmada bitkisel çözüm,altını ıslatan çocuklara bitkisel çözüm,alt ıslatan çocuklara bitkisel çözüm,altını ıslatan çocuğa bitkisel tedavi ahmet maranki,alt ıslatmaya bitkisel çözüm ahmet maranki,altını ıslatan çocukların bitkisel tedavisi,altını ıslatan çocuklar için bitkisel çözüm,ahmet maranki altını ıslatanlar,alt ıslatan çocuklarda bitkisel çöxüm

1 Comment on Alt Islatmaya Bitkisel Çözüm

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.