Bitkisel Kadın Portalı

Alerjiler için Bitkisel Çözüm

alerjiye ne iyi gelirHastalıklar ve rahatsızlıklar için doğal tedavi yöntemleri ve bitkisel çözümler vermeye devam ediyoruz. Sizde alerji nasıl geçer ya da alerjiye ne iyi gelir diye artık düşünmenize gerek yok. Tamamen şifalı bitkilerle ve kürlerle bu sorununuzun tedavisine kesin çözüm sağlayabiliceksiniz. Ayrıca rahatsızlığınıza iyi gelen bitkileri öğrenerek daha sağlıklı bir tedavi yöntemi uygulayabiliceksiniz.

Alerji hakkında kısa bir bilgi aldıktan sonra, alerjilerin tedavisi için bitkisel çözüm ve tavsiyeleri öğrenmeye ne dersiniz?

Bazı insanların bünyeleri türlü yiyecek, çiçek tozu elbise, halı, parfüm, plastik eşya, sıcak veya soğuk hava ve hayvan tüyüne karşı duyarlıdır.

Alerjik durumların görünme sebebi genellikle psikolojik veya yanlış beslenme tarzından ortaya çıkar. Son dönemlerde hazır gıdaların, boyalı katkı maddesi içeren yiyeceklerin, un ve şekerin çok miktarda tüketilmesi alerjik olayların artmasına neden oldu.

Alerjik durumlarda karaciğerin temizlenmesi ve toksinlerin atılması çok önemlidir. Alerjilere karşı yeterli miktarda C vitamini alınması çok önemlidir. Alerjik belirtileri olan kişilerin, vücut direncini azaltan pastırma, sucuk, konserve, et ve balıklar, kavun, çilek gibi gıdaları tüketmemeleri gerekir. www.bitkiselkadin.com

Bitkisel tedavi uzmanı Ahmet Maranki alerjiye karşı uygulanan bitkisel tedavi yöntemlerini bizlerle paylaştı.

– Herhangi bir şeye alerjisi olanların, şahtere, ısırgan, zerdeçal, aloe-vera, yulaf ezmesi, maydanoz, sarımsak, soğan, buğday çimi, taze bezelye, soya fasulyesi, badem, fındık, muşmula, atkuyruğu ve sinirli ot gibi besin maddelerini mümkün olduğunca çok tüketmesi gerekir.

– Alerjik sorunları olanlar hergün 2 su bardağı ısırganotu çayını içine tatlandırıcı koyarak içebilirler.

Her 2 yönteminde uygulanması alerjiler için faydalı olacaktır. Ama unutmamak gerekir ki Ahmet Maranki alerjik sorunların en büyük sebebinin psikolojik olduğunu söylüyor.

Bu yazı bitkiselkadin.com tarafından alerjiler nasıl geçer, alerji için şifalı bitkiler, alerjilere ne iyi gelir, alerjiler için doğal bitkisel kür tarifi, alerjilere iyi gelen bitkiler konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: sac boyasi alerjisi nasil gecer,boya alerjisine ne iyi gelir,saç boyası alerjisi tedavisi bitkiler,saç boyası alerjisine çözüm,saç boyası alerjisi kaç günde geçer,sac boyasi alerjisine ne iyi gelir,alerjiye bitkisel çözüm,saç boyası alerjisi tedavisi,Alerji icin bitkisel cözüm,Saç boyası alerji yaptı nasıl geçer

Yukarı