ağız yaralarına ne iyi gelir nasıl geçer bitkisel çözüm | Bitkisel Kadın Portalı

Ağız Yaralarına Bitkisel Çözüm

 Ağız Yaralarına Bitkisel Çözümİbrahim Saraçoğlu ağız yaraları, dil yaraları, aft için bitkisel tedavi, ağız yaralarına, dil yaralarına ne iyi gelir, aft nasıl geçer, ağızdaki dildeki yaralara iyi gelen bitkiler nelerdir, aft için şifalı bitkiler, bitkisel ağız yarası tedavisi, aft ve dil yarası nasıl geçer, doğal kür tarifi.

Ağız içinde oluşan yaralar aft olarak bilinir. Ayrıca dil üzerinde oluşan aft yaralarıda bitkisel çözüm ve şifalı bitkilerle tedavi edilebilir. Ağız içindeki yaralara ne iyi gelir veya nasıl geçer diye soruyorsanız bu yazımızı okumalısınız.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu ağızdaki yaralar aftlar için kırkkilit otu (atkuyruğu) kürünü öneriyor.

Tarifi: 1 su bardağı kaynar suyun içine 1 tatlı kaşığı kırkkilit otu koyarak 2 dakika (daha fazla değil) kısık ateşte kaynatın. Günde 1 veya 2 bardak tüketin.

Not: İçine tatlandırmak amacı ile başka bir şey eklemeyiniz. www.bitkiselkadin.com

Bu yazı bitkiselkadin.com tarafından ibrahim saraçoğlu ağız yaraları, dil yaraları, aft için bitkisel tedavi, ağız yaralarına, dil yaralarına ne iyi gelir, aft nasıl geçer, ağızdaki dildeki yaralara iyi gelen bitkiler nelerdir, aft için şifalı bitkiler, bitkisel ağız yarası tedavisi, aft ve dil yarası nasıl geçer, doğal kür tarifi konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Bir Önceki Yazımız Olan Kıl Dönmesine Bitkisel Çözüm Başlıklı Makalemizide Okumanızı Öneririz.

Gelen aramalar: dil yarası,dil yarasi nasil gecer,dil yanigi nasil gecer,az yarasna ne iyi gelir,dil yarası nasıl geçer bitkisel,dil yarasına ne iyi gelir,dil yanığına ne iyi gelir,ağız yaralarına ne iyi gelir,ağız içi yanıkları nasıl geçer,dil yaralarına ne iyi gelir

Etiketler:2 Yorum yapılmış " Ağız Yaralarına Bitkisel Çözüm "

  1. meral diyor ki:

    benimde ağzımda 3 yıldır ağız yaraları oluyor önce ateş ve boğaz ağrısıyla başlıyor daha sonra dilde pamukcuk dudakta yaralar ağız içinde aftlar oluyor 2 hafta geçmiyor 3 tane hastaneye gittim verilen hiç bir ilaç etki etmiyor her 2 ayda bir tekrarlıyor ve yemeği çay kaşıklarıyla zor yiyorum bu hastalığın kesin tedavisi yokmu ?

  2. asik kerem diyor ki:

    benim bizzat denediğim bi kac kisiyede tavsiye ettiğim iki bitki var bitanesi ebe gömeci digeride semiz otu–ozellikle ebegomecinin yeşil yapraklarini cig olarak sabah ogle aksam 3-4gun sakiz gibi cigneyin yüzde 95 iyileşir YUCE ALLAHIN izniyle semiz otuda ayni etkiyi gosteriyor

Yorum Yapın


Copyright ATABEY - 2013 sitemap